IMPREZY FIRMOWE

Najważniejszym motorem naszych działań jest pasja. To dzięki niej od lat wykonujemy z powodzeniem zawody związane ze sztuką i zarażamy naszą pasją innych. Dzięki naszej wiedzy i pomocy Wasza wymarzona impreza integracyjna, event firmowy czy uroczysta gala będzie zorganizowana ze smakiem a zaproszeni artyści i poziom wykonawczy poszczególnych podmiotów będą gwarancją imprezy na poziomie.

W organizacji eventów i show na żywo zaangażowanych jest zazwyczaj wiele osób z firmy. Dla klienta głównym wykonawcą jest zazwyczaj agencja eventowa ale należy pamiętać, ze w procesie powstawania pomysłu bierze udział wiele osób.
Pierwotny pomysł na eventu pochodzi zazwyczaj od kogoś z kadry managerskiej z wnętrza przedsiębiorstwa, np. z działu kreatywnego, jak i spoza niej.

Gdy rodzi się potrzeba zorganizowania eventu rodzą się także pomysły jak powinien on wyglądać i jakie nieść przesłanie. Wiele zaangażowanych osób z firmy ma na niego pomysł, tworzy się burza mózgów co powinno się dziać i jakich artystów i punktów programu nie może zabraknąć

Dobrze wtedy skorzystać z doświadczenia firm zajmujących się kompleksową organizacją eventów. Dobrze jest zaprosić przedstawiciela naszej firmy eventowej już do rozmów wstępnych w trakcie procesu kreatywnego. Dzięki temu możecie państwo oczekiwać bezstresowej i kompleksowej realizacji wspólnie ustalonych pomysłów i wizji na Waszą imprezę, galę, event firmowy.

Rozmowy na tym etapie dają możliwość wspólnego ustalenia optymalnego budżetowania danego przedsięwzięcia. Klient ma możliwość maksymalnego obniżenia kosztów realizacji wydarzenia. Producent imprezy może pracować z działem kreatywnym analizując pojawiające się pomysły by w końcu zapewnić wykonalność zakładanych koncepcji.

Z NAMI BEZSTRESOWO PRZEJDZIESZ PRZEZ WSZYSTKIE ETAPY - Zlecasz nam a my robimy całą resztę

Lata współpracy z gwiazdami polskiej sceny dały nam możliwości zatrudniania najlepszych artystów, muzyków, orkiestr, wodzirejów, aktorów kabaretów...
Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu współpracując z najlepszymi technikami w kraju. Zamówisz u nas wszystko: od koncertu gwiazd po riderowe nagłośnienie i oświetlenie. By Twój event był jak z bajki.
Zapytaj o interesującego Cię artystę/pomysł - zaproś nas do przekazania oferty: biuro@dread-agency.pl

Eventy firmowe
Organizacja imprez
Konferencje
Wesela i śluby
Organizacja koncertów
Imprezy integracyjne dla firm
Gale
Bankiety
Szkolenia
Seminaria
Wystawy
Okolicznościowe